Hizmetlerimiz

two plus architects nasıl çalışır?

istanbul mimarlık hizmetleri

Mimari

Projenin gerçekleştirileceği yere alan gezisi yapılması ve topoğrafyanın çıkarılması ile birlikte projenin ilk adımları two plus architects’te atılır. Analizlerin yapılmasının ardından kütlesel ilişkiler, strüktür, fonksiyon ve estetik bileşenler projeye işlenir. Alanlarında yetkin farklı disiplinlerden uzmanlardan alınan danışmanlıklarla da, işi şansa bırakmadan en doğru çözüme ulaşılmaya çalışılır.

İç Mimari

İç mimarlık ofisleri olarak kullanıcının istekleri ve hayalindeki mekan tasarım kararlarımızın merkezinde yer almaktadır. Kullanıcının mekânsal ihtiyaçları sonucunda ihtiyaç programını en doğru şekilde belirleriz. Kullanıcının hayallerini tasarımda ve uygulamada tecrübeli ekibimizle beraber gerçekleştiririz. Tasarım sürecinden inşa sürecine kadar kullanıcıyla dirsek temasında olarak, onlarında sürece dahil olmasını sağlarız.

Uygulama

Konsept projenin belirlenmesinin ardından şantiye süreci için gereken yasal hazırlıklar two plus architects tarafından takip edilir. Malzeme tedariği ve yerleştirilmesi usta ekibimiz tarafında yapılır ve ofis tarafından sürekli kontrol edilir. Olası sürpriz bir durum yaşanmaması için bütün tedbirler alınır.

Danışmanlık

Mimarlığın farklı aktörlerle birlikte pratiğe dökülebilen bir meslek olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla her bir projemizde alanında yetkin, farklı disiplinlerden çözüm ortaklarımıza danışarak ilerliyoruz. Peyzaj, aydınlatma, akustik, yangın, deprem, cephe, LEED… gibi birçok uzmanlık alanları danışmanlık aldığımız başlıca konulardır.